from 0
Book Now

Chorwacja

Not Rated
Czas trwania

8 dni

Rodzaj wycieczki

wycieczka szkolna

Wielkość grupy

50 uczniów

Języki

___

Informacje ogólne

1 dzień: Wyjazd z Polski.

2 dzień:
 Zagrzeb – spacer i zwiedzanie Gornji Grad – najstarsze dzielnice Gradeci Kaptol oraz Dolnji Grad – Plac Josipa Jelačića, plac św. Marka – siedziba parlamentu – Sabor, Katedra N. Marii Panny. Przejazd do Mariji Bistricy – największe sanktuarium w Chorwacji spacer i sesja foto. Przejazd do hotelu.

3 dzień:
 Przejazd do Parku Narodowego Rzeki Krka – wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie, a także możliwość kąpieli w bajkowej scenerii – pod wodospadem Skradinski Buk. Przejazd do Splitu stolicy Dalmacji. Pałac Dioklecjana – rezydencja cesarska wpisana na listę UNESCO.

4 dzień:
Przejazd do
Dubrownika zwanego Perłą Adriatyku – jednego z najpiękniejszych miast wybrzeża, które zostało wpisane na listę UNESCO. Powrót do hotelu, czas do własnej dyspozycji, a następnie nocleg.

5 dzień:
Dzień relaksu – wypoczynek i plażowanie. Rejs statkiem po morskich zatokach z pobytem na platformie zacumowanej na morzu. Czas na posiłek: ryba z grilla dorada + muszle z grilla, pieczywo. Po powrocie do hotelu możliwość zorganizowania zabawy tanecznej.

6 dzień:
Wyjazd do
 Medjugorje – miejsca objawienia się Matki Boskiej. Chwila spokoju, czas na modlitwę. Wejście na Górę Objawień – Podbrdo. W drodze powrotnej postój przy Wodospadach Kravica – możliwość kąpieli w baśniowej scenerii. Powrót do hotelu oraz czas wolny.

7 dzień:
Zadar – miasto zwane chorwackim Rzymem – wspaniałe nabrzeże portowe, grające morskie organy, Plac Pięciu Studni. Przejazd do Hotelu. Czas do własnej dyspozycji. Możliwość korzystania w cenie pobytu z atrakcji – baseny termalne oraz sauny.

8 dzień
: Śniadanie i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Durations

6 dni i więcej

Lokalizacja wycieczki

from 0

You might also like